خانه / تعمیرات موبایل / تعمیرات موبایل در موبایل امداد

تعمیرات موبایل در موبایل امداد

تعمیرات موبایل در موبایل امدادReviewed by سئوکارسیروتا on Dec 19Rating: 5.0تعمیرات موبایل در موبایل امدادامروزه بسیاری از ما از گوشی های موبایل بجای تلفن های ثابت در خانه استفاده می کنیم که این گوشی ها دارای باتری های لیتیومی هستند که به مراقبت های خاصی حین استفاده نیاز دارند. یک بار که با چگونگی نگهداری این باتری ها آشنا شوید، عمر باتری گوشی خود را به راحتی بهینه خواهید کرد.

تعمیرات موبایل در موبایل امداد

راهکارهای نگهداری بهتر از موبایل

چگونه عمر باتری خود را افزایش دهیم؟

امروزه بسیاری از ما از گوشی های موبایل بجای تلفن های ثابت در خانه استفاده می کنیم که این گوشی ها دارای باتری های لیتیومی هستند که به مراقبت های خاصی حین استفاده نیاز دارند. یک بار که با چگونگی نگهداری این باتری ها آشنا شوید، عمر باتری گوشی خود را به راحتی بهینه خواهید کرد.

در این قسمت شما را به مشاهده ی کلیپی در مورد راههای تشخیص باتری اصلی از غیر اصلی گوشی های سامسونگ در موبایل امداد دعوت میکنیم

امکان ارائه پیک رایگان

روش اول: افزایش زمان بین هر بار شارژ

1-گوشی را خاموش کنید. تنها زمانی که گوشی را برای چندین ساعت شارژ می کنید این کار را انجام دهید، در واقع روشن یا خاموش کردن گوشی خودش مقدار زیادی انرژی استفاده می کند. احتمالا این روش موثرترین و راحت ترین راه برای ذخیره کردن شارژ باتری شما است. اما چرا؟ چون این کار به ذخیره کردن انرژی کمک خواهد کرد و هم چنین گوشی شما را شارژ خواهد کرد. اگر قصد ندارید هنگام استراحت یا پس از کار کردن به گوشی خود جواب دهید، فقط کافیست گوشی خود را خاموش کنید. هم چنین اگر در منطقه ای هستید که هیچ سیگنالی ندارید همین کار را انجام دهید (مانند داخل مترو یا یک منطقه دور افتاده، چرا که جستجوی مداوم برای آنتن خیلی زود باتری شما را خراب می کند)

  •          برخی گوشی ها قابلیت ذخیره­ ی انرژی اتوماتیک هستند اما همین کار در مناطق دورافتاده و بدون آنتن حدود 30 دقیقه طول می کشد تا شروع شود که تا این موقع مقدار زیادی از شارژ باتری استفاده شده است. اگر از یک گوشی هوشمند استفاده می کنید و در جایی هستید که آنتن نیست، کارکرد تلفن را غیر فعال کنید (حالت پرواز/هواپیما)

درباره‌ی mobailemdad

Avatar

همچنین ببینید

تعمیرات موبایل سامسونگ

تعمیرات انواع گوشی در موبایل امداد

تعمیرات انواع گوشی در موبایل امدادReviewed by Mobailemdad on Dec 18Rating: تعمیرات انواع گوشی در …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *