خانه / تعمیرات آیفون / تعمیر ال سی دی گوشی ایفون

تعمیر ال سی دی گوشی ایفون

تعمیر ال سی دی گوشی ایفونReviewed by سئوکارسیروتا on Dec 24Rating: 5.0تعمیر ال سی دی گوشی ایفونامداد موبایل هم اکنون این امکان را به وجود اورده است که در کمترین زمان و هزینه کم تاج ال سی دی و گلس و هرگونه تعمیرات گوشی تان برای شما انجام میپذیرد و با پیک رایگان بدست شما خواهد رسید

تعمیر ال سی دی گوشی ایفون

حفظ ارزش فروش گوشی آیفون تان مهم است

اولا؛ اگر قصد دارید زمانی آیفون تان را بفروشید و هنگام فروش از حداکثر ارزش فروش آن بهره ببرید، باید آن را سالم و تمیز نگهدارید.

اگر سایت هایی مثل دیوار و شیپور را بررسی کنید می بینید که آیفون مشابه با گوشی شما در چه رنج قیمتی فروش می رود. حتی می توانید تفاوت قیمت گوشی های کارکرده و کارنکرده را مشاهده کنید. اگر صفحه گوشی شما شکسته باشد به عنوان صفحه شکسته دسته بندی می شود که افراد برای خرید آن پول کمی پرداخت می کنند یا حتی شاید موفق نشوید آن را به این زودی ها به فروش برسانید.

با تعمیر گوشی آیفون تان هنگام فروش فقط در لیست گوشی های کارکرده قرار می گیرد و می توانید از ارزش فروش بیشتر آن بهره مند شوید.رای مثال، اگر آیفون 5s خود را به عنوان گوشی صفحه شکسته بفروشید شاید فقط بتوانید 380 هزارتومن به دست بیاورید. اما اگر فرضا تاچ اسکرین گوشی خود را با هزینه 150-200 تومن تعویض کنید آن وقت می توانید گوشی خود را تا 900 تومن هم بفروشید که در واقع اگر هزینه تعویض را کسر کنیم شما 700 تومن به دست آورید و نسبت به حالت قبل 320 تومن سود کرده اید.

امداد موبایل هم اکنون این امکان را به وجود اورده است که در کمترین زمان و هزینه کم تاج ال سی دی و گلس و هرگونه تعمیرات گوشی تان برای شما انجام میپذیرد و با پیک رایگان  بدست شما خواهد رسید

درباره‌ی mobailemdad

Avatar

همچنین ببینید

تعمیرات موبایل آیفون

تعمیرات موبایل در موبایل امداد

تعمیرات موبایل در موبایل امدادReviewed by سئوکارسیروتا on Dec 19Rating: 5.0تعمیرات موبایل در موبایل امدادامروزه …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *