خانه / تعمیرات آیفون / تعویض باتری در امدادموبایل

تعویض باتری در امدادموبایل

تعویض باتری در امدادموبایلReviewed by سئوکارسیروتا on Dec 20Rating: 5.0تعویض باتری در امدادموبایلدر ادامه نحوه­ ی تعویض و بیرون آوردن باتری گوشی های آیفون را به شما نشان می دهیم.توصیه میکنیم اگر تا به حال گوشی موبایلتان را باز نکرده اید حتما جهت تعویض باتری، گوشی موبایلتان را به مراکز خدمات موبایل معتبر و یا به تعمیرکاران باتجربه بسپارید

تعویض باتری در امدادموبایل

چگونه باتری گوشی های آیفون را تعویض کنیم؟

در ادامه نحوه­ ی تعویض و بیرون آوردن باتری گوشی های آیفون را به شما نشان می دهیم.توصیه میکنیم اگر تا به حال گوشی موبایلتان را باز نکرده اید حتما جهت تعویض باتری، گوشی موبایلتان را به مراکز خدمات موبایل معتبر و یا به تعمیرکاران باتجربه بسپارید. قبل از تعویض باید از علائم خرابی باتری گوشی موبایلتان مطمئن شوید و بعد ار اطمینان از خرابی،باتری گوشی خود را تعویض کنید.

تعویض باتری گوشی های آیفون 7 و 7 Plus

1-از خاموش بودن گوشی خود اطمینان حاصل کنید. برای این کار دکمه­ ی قفل را فشار داده و نگه دارید، سپس گزینه­ ی Slide to power off که بر روی صفحه می آید را بزنید.- پیچ های ریز که در هر دو طرف پورت شارژر قرار دارند را باز کنید. همان طور که می دانید این پیچ ها در قسمت انتهای گوشی قرار دارند. برای باز کردن این پیچ ها به پیچ گوشتی 4/3 میلیمتری نیاز دارید.

– یک پد حرارتی ملایم در زیر گوشی آیفون 7 قرار دهید. این کار باعث می شود چسب تاچ و ال سی دی شل شود که به شما اجازه می دهد بعدا تاچ و ال سی دی را بردارید. قبل از این کار پد حرارتی را به مدت 5 دقیقه نگه دارید.از تنور ال سی دی گوشی های موبایل هم میتوانید استفاده کنید. یک مکش یا ساکشن روی گوشی آیفون قرار دهید. همان گونه که در شکل می بینیم این وسیله را در قسمت پایین تاچ و ال سی دی و درست بالای دکمه ی Home قرار دهید.

– مکش را به طرف بالا بکشید تا تاچ و ال سی دی بلند شود. تاچ و ال سی دی باید از هر طرف به اندازه­ ی چند سانت بلند شود. محکم کشیدن این وسیله ممکن است تاچ و ال سی دی را از قاب گوشی پاره کند.

  •          هنگامی که این وسیله را می کشید با دست دیگرتان قسمت های دیگر گوشی را به سمت پایین فشار دهید.
  •          اگر تاچ و ال سی دی بلند شد  مجددا قسمت پایین گوشی را برای چند دقیقه گرم کنید.- قاب باز کن میله ای را مطابق شکل درون درز ایجاد شده در گوشه ی پایین و سمت چپ گوشی قرار دهید. با بلند کردن مکش باید یک درز ایجاد شده باشد که از آنجا استفاده کنید.

    حتما از یک قاب باز کن پلاستیکی استفاده کنید و از نوع فلزی آن استفاده نکنید که به گوشی شما آسیب می رساند.

  • این وسیله را از سمت چپ و راست تاچ و ال سی دی تا بالای آن بکشید. با انجام این کار تاچ و ال سی دی به آرامی از قاب گوشی جدا می شود. به هیچ وجه قاب باز کن را نزدیک قسمت بالای گوشی نبرید چرا که ممکن است گیره های پلاستیکی که بالای تاچ و ال سی دی را نگه می دارند شکسته شوند. در عوض این وسیله را تقریبا تا وسط هر سمت حرکت دهید.8- تاچ و ال سی دی را بلند کنید به نحوی که یک زاویه­ ی 10 درجه یا بدنه­ ی گوشی ایجاد کند. اگر تاچ و ال سی دی را بیشتر بلند کنید نوارهای شکننده­ ی تاچ و ال سی دی خواهند شکست بنابراین مراقب باشید.9- یک کارت نازک یا پیک گیتار را در بالای گوشی قرار دهید. با انجام این کار بقیه­ ی چسب تاچ و ال سی دی باز خواهد شد.10- تاچ و ال سی دی را به طرف پایین فشار دهید. کافیست آن را چند میلی متر به سمت پایین بکشید.11- تاچ و ال سی دی را به سمت راست باز کنید. این کار شبیه باز کردن کتاب است به نحوی که محتویات داخلی گوشی پیدا می شود و تاچ و ال سی دی هم چنان به برد گوشی متصل است
  • ادامه مطالب را با ما دنبال کنید
  • کلیه خدمات امداد موبایل با پیک رایگان میباشد

درباره‌ی mobailemdad

Avatar

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *