خانه / تعمیرات سامسونگ / حل مشکل وای فای در گوشی نوت

حل مشکل وای فای در گوشی نوت

حل مشکل وای فای در گوشی نوتReviewed by سئوکارسیروتا on Dec 27Rating: 5.0حل مشکل وای فای در گوشی نوتهنگام کند شدن اتصال Wi-Fi یا زمانی که نمیتوانید به شبکه متصل شوید،چند بار حالت Wi-Fi را تغییر دهید. برای انجام این کار، به تنظیمات بروید و Wi-Fi را خاموش کنید و دوباره آن را روشن کنید. چند بار این کار را انجام دهید.

حل مشکل وای فای در گوشی نوت

_وای فای را خاموش,روشن کنید.

هنگام کند شدن اتصال Wi-Fi یا زمانی که نمیتوانید به شبکه متصل شوید،چند بار حالت Wi-Fi را تغییر دهید. برای انجام این کار، به تنظیمات بروید و Wi-Fi را خاموش کنید و دوباره آن را روشن کنید. چند بار این کار را انجام دهید.

2_گوشی خود را ری استات کنید.

دستگاه خود را راه اندازی مجدد کنید، فقط آن را خاموش کنید و دوباره روشن کنید. این اقدام می تواند بسیار موثر باشد نه فقط زمانی که شما با اتصال Wi-Fi مشکل دارید، بلکه در بسیاری موارد دیگر، از قبیل گرمای بیش از حد، تخلیه باتری، عملکرد آهسته و بسیاری دیگر.

مودم را ری استارت کنید.

همین کار را با مودم خود انجام دهید. آن را خاموش کنید، چند ثانیه منتظر بمانید و دوباره آن را روشن کنید.امیدوارم این اقدام مشکل شما را حل کند. اگر این اتفاق نیفتاد، سعی کنید راه حل های زیر را امتحان کنید.

شبکه ای که از قبل به آن وصل بوده اید را حذف کنید.

برای فراموش کردن شبکه، به تنظیمات Wi-Fi بروید و روی شبکه نگه دارید و سپس گزینه ی Forget  را انتخاب کنید.و یک -اتصال جدید را تنظیم کنید.

مطمئن شوید که گوشی شما آپدیت شده باشد.

چیزی که باید انجام دهید این است که بررسی کنید آیا آخرین نسخه نرم افزاری روی دستگاهتان نصب شده است یا خیر. ما همیشه به این موضوع اهمیت می دهیم. به روز رسانی ها همیشه با رفع مشکلات همراه هستند.بنابراین مراحل زیر را برای به روز رسانی گوشی خودتان دنبال کنید :

1.از صفحه اصلی روی تنظیمات کلیک کنید

2. روی About Phone ضربه بزنید.
3. روی Software Updates ضربه بزنید و بررسی کنید که نسخه جدید وجود دارد یا خیر.
4.اگر نسخه ی جدیدی در دسترس باشد، روی Download now ضربه بزنید.
5.هنگامی که نرم افزار بارگیری می شود یک صفحه با پیام  ظاهر می شود که می گوید, نرم افزار برای نصب آماده است .
6.روی Install update ضربه بزنید.
7.دستگاه شما راه اندازی مجدد خواهد شد و صفحه با پیامی به اطلاع شما خواهد رساند که نصب نرم افزار کامل شده است.
8.روی OK کلیک کنید

نوت 5 خود را به تنظیمات کارخانه برگردانید.

اگر راه حل های قبلی مشکل را حل نکرده اند، می توانید ریسا فکتوری را انجام دهید. همانطور که می دانید، ریست فکتوری تمام تنظیمات شخصی، برنامه ها و غیره را حذف می کند، بنابراین قبل از اینکه ادامه دهید، از فایل های خود بکاپ بگیرید

تعمیرات موبایل سامسونگ
تعمیرات موبایل سامسونگ

درباره‌ی mobailemdad

Avatar

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *